SEPTEMBER

    Ma.   3      Start schooljaar

    Do.   6      Oudercontact kleuters / 1ste leerjaar

    Di.    11     Oudercontact 2 – 6

    Wo.   12     Schoolfotograaf
                    Infoavond leren leren (19.30 uur tot 21 uur)

    Do.   13     Kennismakingsspel

    Vr.    14     Planckendaal: 5de leerjaar

    Wo.   19     KiVa-kick off

    Do.   20     Fietscontrole (9.30 uur)

    Vr.    21     Startviering (8.30 uur)

    Di.    25     Oxfam (6de leerjaar): vanaf 9.30 uur     

                      Leren leren (16.45 uur – 18.45 uur)

    Vr.    28     Pauwmoment
                 

OKTOBER

    Wo.   3      Pedagogische studiedag: introductie ZILL

    Ma    8      Facultatieve verlofdag

    Di.    9      Leren leren (16.45 uur – 18.45 uur)           

    Di.    16    Leren leren (16.45 uur – 18.45 uur)

    Do.   18    Hercontrole fietsen (13.30 uur)
                    Urania: 5de leerjaar

    Vr.    19     Planeet Nivanir (Rode Zaal – De Maan)
                    10.00 uur: 3de, 4de, 5de leerjaar
                    13.30 uur: 6de leerjaar

    Di.    23     Leren leren (16.45 uur – 18.45 uur)

    Do.   25     Pauwmoment (14.30 uur)

    Vr.    26     Rapport
                    Muzische dag

    Za.   27     Start herfstvakantie

NOVEMBER

    Do.   1      Allerheiligen

    Vr.    2      Allerzielen 

    Zo.   4      Einde herfstvakantie

    Ma.   5      Bezoek brandweer: 4A

    Di.     6      Bezoek brandweer: 4B
                      Medisch onderzoek: 1A

    Do.   8      Herfstwandeling in het Vrijbroekpark: 4de leerjaar
                     Medisch onderzoek 6A

    Vr.    9      Techniekolympiade: 6de leerjaar

    Zo.   11     Wapenstilstand

    Ma.   12     Bezoek brandweer: 4C
                      De Stip (voorstelling in de Maan): K1 en K2

    Di.    13     Tentoonstelling EU: 6de leerjaar
                      Bezoek politie: 4de leerjaar
                      Medisch onderzoek 1B
                      Vaccinatie 5de leerjaar

    Wo.   14     Swimmathon (namiddag, op school)

    Vr.     16     Bezoek Sint-Romboutstoren: 3de leerjaar

    Ma.   19     Start grootoudersweek  

    Wo.   21     Unihockey: 5de leerjaar (namiddag, de Nekker)

   Di.    27       Oudercontact kleuters
                       Pauwmoment (14.30 uur)

   Do.   29       Ouderraad (20.00 uur)

DECEMBER

    Ma.   3      Speelgoedmuseum: 2de leerjaar (10 uur)

    Di.    4      De tuin van de walvis: 1ste + 2de leerjaar (10 uur – Rode Zaal -
                    De Maan)

    Do.   6      Sinterklaas
                    Sneeuwklasavond

    Ma.   17     Pauwmoment (14.30 uur)

    Do.   20     Warme Wintermarkt
                      Oudercontact

    Vr.    21     Kerstviering om 10 uur

    Za.    22     Start kerstvakantie

JANUARI

    Wo.   9      Muzische workshop (Joris Casteels): 6de leerjaar

    Vr.    11     Speelgoed van Pieter Brueghel (speelgoedmuseum):
                    3de leerjaar (9.00 uur – 12.30 uur)

    Wo.   16     Muzische workshop (Joris Casteels): 1ste leerjaar 

    Di.    22     Kijken mag, aankomen ook (Hof van Busleyden): 2de leerjaar

    Wo.   23     Muzische workshop (Joris Casteels):2de leerjaar

    Vr.    25     Facultatieve verlofdag

    Ma.   28     Pauwmoment (10.00 uur)

    Di.    29     Infomoment secundair nieuwe eerste graad: 6de leerjaar (NM)

    Wo.   30     Muzische workshop (Joris Casteels): 3de leerjaar

    Do.   31     Gedichtendag

FEBRUARI

    Vr.    1      Vertrek sneeuwklas

    Ma.   4      Facultatieve verlofdag secundair

    Wo.   6      Muzische workshop (Joris Casteels): 4de leerjaar

    Vr.    8      Terugkeer sneeuwklas

    Za.   9      Letterfeest

    Wo.   13    Muzische workshop (Joris Casteels): 5de leerjaar

    Wo.  20     Muzische workshop (Joris Casteels): 6de leerjaar

    Vr.    22     Spaghettidag

    Za.   23     Spaghettidag

    Do.   28     Pauwmoment (10.00 uur)

MAART

    Vr.    1      Rapport
                    Carnaval

    Za.   2      Start krokusvakantie

    Zo.   10     Einde krokusvakantie

    Ma.   11     Auteurslezing: Guy Didelez (3de leerjaar) – 13.30 uur
                      Auteurslezing: Nico De Braeckeleer (4de leerjaar)
                      Auteurslezing: Annemie Berebrouckx (peuters + 1 KK)

    Di.    19     Level Q: 3de leerjaar (13.30 uur – Stadsschouwburg)
                      Bezoek Ursulinen (6de leerjaar)

    Za.   23     Opendeurdag van 10 tot 12 uur)

    Do.   28     Doe-dagen: 5de leerjaar (NM)
                    Beroepenbeurs: 6de leerjaar

APRIL

    Di.    2      Boekenbeurs
                    Pauwmoment (10.00 uur)

    Do.   4      Oudercontact

    Vr.    5      Rapport

    Za.   6      Start paasvakantie

    Ma.   22     Einde paasvakantie

    Vr.    26     Schoolreis 3de leerjaar (Bokrijk)
                    Technopolis (6de leerjaar)

MEI

    Wo.   1      Dag van de Arbeid: vrije dag

    Za.   4      Schoolfeest

    Vr.    17     Schoolreis kleuters
                    Treinmuseum Brussel: 5de leerjaar

    Zo.   19     Hanswijkprocessie

    Di.    21     Mariabedevaart

    Vr.    24     Pauwmoment (10.00 uur)
                     Schoolreis 1ste leerjaar

    Ma.   27     Watersportdag Hofstade (6de leerjaar)

    Wo.   29     Rapport

    Do.   30      O.-H.-Hemelvaart: vrije dag

    Vr.    31      Vrije dag

JUNI

Ma.   3      Oudercontact kleuters

Vr.    7      Pjotr en de wolfski: 1ste en 2de kleuterklas (10 uur – De Maan -
                Rode Zaal)

Zo.   9      Pinksteren

Ma.   10     Pinkstermaandag: vrije dag

Vr.    21     Schoolreis 2de leerjaar

Di.    25     Sportdag

Do.   27     Oudercontact
                Proclamatie

Vr.    28     Slotviering
                 Pauwmoment
                 De schooldag eindigt om 11.40 uur.